אימון אישי למנהלים

תפקידו של המנהל בהצלחת העסק הוא משמעותי ביותר. על המנהל להתוות את דרכי פעולתה של החברה, לקבוע איך תתנהל החברה ביום יום, איך תפעל מול לקוחותיה, איך תשווק את עצמה, איך תתמודד עם הקשיים והבעיות בשוק הספציפי בו היא פועלת ועוד ועוד. המנהל אחראי לבניין הכוח העתידי של החברה, תוך ראייה קדימה, בפנים החברה ומחוצה לה. על המנהל מוטלות משימות רבות ומגוונות, אתגרים ובעיות, שלרוב, המנהל לא הוכשר אליהן. אימון אישי למנהלים מטרתו להכשיר אותך בדיוק לכך!

מטרתו של אימון אישי למנהלים היא לצייד אותך בארגז כלים יקרי ערך, אשר יעמדו לשירותך בכל עת ויקלו עליך את ניהול העסק וההתמודדות עם האתגרים השונים.  

Photo by mentatdgt on Pexels.com

על אימון אישי למנהלים עם אלדר יועצים

אנו באלדר יועצים, נלווה אותך בתהליך הלמידה ונעניק לך את הכלים להתמודדות נכונה עם הבעיות, הקשיים והתהיות שבתפקידך כמנהל. אנו נעניק לך את הכלים לצפות את אשר עתיד לבוא ולא להיגרר אליו בלית ברירה, כאשר הוא דופק על דלתך.

אנו באלדר יועצים נלמד את העסק שלך, נקשיב, נאזין ונשאל שאלות. ננסה לזהות את הבעיות, הגלויות והנסתרות העומדות לפתחו של העסק וניתן לך את הכלים הפשוטים, המדויקים והמקצועיים ביותר, המתאימים בדיוק לעסק שלך.

אנו נייעץ, נלווה ונדריך אותך לאורך כל הדרך. אנו נהיה מחויבים לתוצאות!

על איל דרורי

איל דרורי הוא רואה חשבון, יועץ עסקי, נאמן רשום ובעל תואר ראשון בראיית חשבון וכלכלה. בנוסף איל משמש כמנטור בתוכנית רקאנטי של הפקולטה לניהול באונ' תל אביב.

איל מתמחה במתן ייעוץ וליווי עסקי ואסטרטגי, ייעוץ וליווי כלכלי ופיננסי, טכנולוגי ותפעולי, חונכות עסקית ועוד. ניסיונו הרב של איל באימון אישי למנהלים הוכיח את עצמו בהזנקת פעילותן העסקית של חברות רבות קדימה!

אימון אישי למנהלים בכירים, ייעוץ, ליווי והכוונה, על ידי איל דרורי, יועץ ומאמן עסקי בעל ניסיון מוכח של עשרות שנים – 052-3588322.

ייעוץ ניהולי לעסקים

כיצד ניתן למדוד את הצלחתו של המנהל? האם בתוצאות העסקיות והרווחיות בלבד ניתן לקבל מושג אודות תיפקודו? אולי דווקא חוות הדעת של הכפיפים או העמיתים שלו היא האמצעי הנכון? האם בכלל מדובר על מושג הניתן למדידה או במושג מעורפל תלוי הקשר בלבד? 

בתהליך ייעוץ ניהולי אנו בוחנים לעומק, יחד, ברמה האישית והעסקית את כישורי הניהול שלך ושל העובדים והמהלים שלך, ואת הנקודות הניתנות לשיפור. 

ניהול עסק הוא אתגר מורכב ביותר. תוצאות עסקיות וחברתיות של ניהול נכון של העסק, הנן חיוביות ומחזקות תחושת הצלחה לטווח הארוך. כאשר יש חוסר הלימה בין אחת התכונות הללו לאחרות, נוצרת סטייה מהיעדים העסקיים אשר משפיעה בסופו של דבר על כל צדדי הניהול.

אנחנו באלדר יועצים, ניצור עבורך תהליך עומק שמטרתו לצייד אותך בכלים יקרי ערך אשר יהיו לך לעזר באתגרים העומדים לפניך.

  • המאמר נכתב בשיתוף איל דרורי, הבעלים והמנכ"ל של חברת אלדר יועצים.

%d בלוגרים אהבו את זה: