סיטידן נכסים – הבית לנכס שלך!

חברת סיטידן נכסים הוקמה בשנת 2008 על ידי דני זומרשטיין, הבעלים ומנהל המשרד. דני, שבעצמו "איש שטח", הינו יועץ נדל"ן מורשה מטעם רשם המתווכים במשרד המשפטים. היותו של דני פעיל בשטח כל יום ויום, תורמת רבות להבנתו את שוק הנדל"ן בחיפה וסביבתה וגורמת לכך שכל עסקה ועסקה מקבלת את הטאצ' המיוחד שלו. דני הוא "מתווך בחיפה", במלוא מובן המילה!

דני זומרשטיין, בעלים, סיטידן נכסים

צוות המשרד, שנבחר בקפידה על ידי דני, כולל בתוכו מספר אנשים מיומנים, מקצועיים, אמינים ומעל לכל, בעלי אינטרסים זהים לשלך!

עסקת מכירת או קניית נכס היא לא עסקה פשוטה. לרוב מדובר בעסקה הגדולה ביותר שתבצעו בחייכם! 

לכן, במיוחד בעסקאות מסוג זה, לא מתפשרים על בעלי המקצוע!

העיר חיפה ידועה במספר המתווכים הגדול שלה. נתון זה יכול להעיד על שוק דירות לקנייה ולמכירה פורה, יעיל ואפקטיבי, אך מצד שני, נתון זה יכול להעיד על הצפה של שוק התיווך בבעלי מקצוע, שלא תמיד יודעים לבצע נכון את העבודה או לחילופין, לא תמיד בעלי אינטרסים זהים לשלך!

דני, מנהל המשרד והמתווך העיקרי בשטח, מעסיק עובדים איכותיים המסייעים למשרד בכל אשר נדרש ופועלים במקצועיות רבה, תוך שמירת העקרונות הבלתי מתפשרים של דני.

נלי, מזכירת המשרד מזה שנים רבות, מנהלת לקוחות, מקצועית, אדיבה ובעלת תודעת שירות מדהימה!

עומר, בחור יסודי, אחראי ורציני, מנהל השיווק ברשתות החברתיות, באתרי התוכן והפרסום, משמש כגיבוי לפעילות היומיומית של המשרד, ומטפל בכל הקשור לדייקנות ויסודיות מופתית.

לסיכום, סיטידן נכסים הוא משרד תיווך בחיפה המהווה את הכתובת היחידה לעסקת הנדל"ן שלך, שם תקבל ייעוץ מקצועי, איכותי ושקוף, אמין ונאמן וללא פשרות.

לערוץ היוטיוב של סיטידן נכסים, לחץ כאן.

%d בלוגרים אהבו את זה: