אינסטלטור ברמת גן – אמינות, שירות, מקצועיות!

תושבי רמת גן, בעלי הדירות, השוכרים, בעלי העסקים השונים ואפילו הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה ברמת גן, כולם נדרשים מפעם לפעם לשירותיו של בעל מקצוע כזה או אחר, טכנאי מזגנים, חשמלאי, איש טכני או אינסטלטור ברמת גן.

לרבים מהאנשים, בעל מקצוע הוא כמו רופא, במיוחד כשמדובר באינסטלטור, קוראים לו רק כשמשהו מתקלקל. זו יכולה להיות דליפה מכיור המטבח, נזילה בניאגרה, רטיבות בקיר או פיצוץ צינור. אינסטלטור ברמת גן יכול לפתור את כל הבעיות האלה ואפילו לבצע שיפוץ או החלפת של הצנרת כולה!

רמת גן הינה עיר מרכזית וגדולה המונה מאות אלפי תושבים, אך פרט לכך מונה עשרות מרכזי עסקים גדולים, בתי חולים, בסיסי צבא, מוסדות ציבוריים, בתי ספר ועוד. כל אלה הופכים את העיר רמת גן למוקד אדיר של תעבורה, חלקה גורמת לתקלות בתחומים השונים של חיינו.

תחזוקה שוטפת של הצנרת

כדי להימנע מבעיות שונות בצנרת, עליכם לבצע מספר בקלות ובזריזות מספר פעולות תחזוקה שונות, הדורשות מספר דקות בודדות אחת לכמה חודשים ואינן דורשות שום מיומנות או ידע מקצועי. הראשונה שבהן, היא שימוש במוצרים המפרקים את הלכלוך בצנרת. ניתן לרכוש את מוצרים אלו בכל סופר שכונתי והשימוש בהם הוא פשוט ביותר: שופכים את הכמות הרצויה לתוך הכיור וממתינים כעשרים דקות. זהו! הצנרת נקייה.

צעד מניעתי חשוב הוא לא להשליך נייר סופג, מטליות לחות או מגבוני נייר לאסלת בית השימוש! חשוב לדעת, בשונה מנייר טואלט רגיל, ניירות סופגים, מטליות לחות או מגבונים אינם מתמוססים במים. אלו הם הגורמים העיקריים לסתימות בצנרת שלכם!

פעולות אילו ניתנות לביצוע גם על ידי אינסטלטור ברמת גן, בעלות ביקור בלבד או בעלות סימלית. הוא גם יכול לבצע התקנה או החלפת צנרת, החלפת ניאגרה, החלפת כיור ועוד.

אינסטלטור ברמת גן לצורך התייעצות ברכישת דירה מקבלן או דירה יד שנייה 

בעת רכישת דירה חדשה מקבלן, חשוב ומומלץ להתייעץ עם אינסטלטור ברמת גן. כמומחה, הוא יכול לייעץ לכם על מיקום הברזים הראשיים, סוגי הברזים, מיקום הכיורים והאסלות, ועוד טיפים חשובים מאד!

גם בעת רכישת דירה יד שנייה דעתו של אינסטלטור ברמת גן חשובה מאד. הוא יכול לבצע הערכת צורך ועלות של שיפוץ או החלפת הצנרת, לבדוק אם ישנן נזילות הדורשות הוצאה משמעותית ואף לתת חוות דעת של מומחה בנושאים האלה, במידה וישנה מחלוקת בין הקונה למוכר.

תחומי המומחיות של אינסטלטור ברמת גן

  • החלפת/תיקון הצנרת – תיקון או החלפת צנרת המים או הביוב.
  • פתיחת סתימות – סתימה  בשירותים, בכיור או באמבט. 
  • איתור או תיקון של נזילות – נזילות הנובעות בעיקר מסדקים בצינורות
  • התקנה, תיקון והחלפה של ברזים מערכות מים אחרות.
  • התקנה, תיקון והחלפה של דודי שמש וחשמל.

לסיכום

אל תחכו לבעיה שתעלה לכם מאות ואפילו אלפי שקלים. אחת לשנה, הזמינו את אינסטלטור ברמת גן כדי שיבצע בדיקה, ניקוי וריענון לצנרת וטיפול מונע כנגד סתימות ובעיות אחרות. לרוב, מדובר על כסף קטן שיחסוך לכם, כנראה, כסף גדול!

%d בלוגרים אהבו את זה: